מכירה פומבית 103 חלק א' Antiques & Works of Art
Leiloeira São Domingos
20.7.22
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 18:

AVENTAL E MACHADO

נמכר ב: €950
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 20.7.22 בבית המכירות Leiloeira São Domingos

AVENTAL E MACHADO
Portugueses, do séc. XVIII/XIX , avental em pele com Coroa Real Portuguesa e a inscrição "VDMI". Machado em ferro com cabo em madeira pintada. Pequenos defeitos. Dim.: (avental) 114 x 68 cm Comp.: (machado) 91 cm