מכירה פומבית 91 חלק ב' Art & Antiques
Marques dos Santos Leilões
12.5.22
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal, פורטוגל

פריט 406:

JÚLIA CÔTA (n.1935) - Duas figuras

נמכר ב: €120
עמלת בית המכירות: 21.5%
המכירה התקיימה בתאריך 12.5.22 בבית המכירות Marques dos Santos Leilões

Duas esculturas em barro popular, não vidrado, assinadas JC. Pequeno restauro. Dim.: 24,5 e 26 cm.