מכירה פומבית 113 חלק ד' Important Russian & Greek Icons - part 4
Hargesheimer Kunstauktionen Düsseldorf
6.11.21
גרמניה

פריט 1649:

KLEINE IKONE MIT EINEM KRIEGER-HEILIGEN (GEORG?)

נמכר ב: €450
עמלת בית המכירות: 28%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 6.11.21 בבית המכירות Hargesheimer Kunstauktionen Düsseldorf

Origin: Russland, 18. Jh.

Technique: Eitempera auf Holz. Getriebenes Metalloklad

Dimension: D. 6,9 cm

A SMALL ICON SHOWING A WARRIOR SAINT (GEORGE?) Russian, 18th century Tempera on wood panel. Overlaid with a chased metal oklad. Minimally restored. Diam. 6.9 cm.