Hampel Living & Miscellaneous/Impressionists, Modern Art & Design
De la HAMPEL
26.9.19
Germania
Licitația a luat sfârșit

LOT 1085:

Vanni Spazzoli,

Vandut pentru: €3,700
Preț de început:
3,500
Preț aproximativ :
€3,500 - €5,500
Comision casă de licitații: 33.5%
VAT: 19% Doar pentru comision
26.9.19 at HAMPEL
tag-uri:

Vanni Spazzoli,
DER KLEINE ADLER Öl auf Papier, auf Leinwand.
91 x 90 cm.
Rechts unten signiert „Spazzoli“.
Hinter Glas gerahmt. (1201213) (130800) (18)