DECEMBER AUCTIONS
5.12.19 (Ora locală)
Rusia

Licitația a luat sfârșit

LOT 502:

Philipp Peter Roos,

Preț: €2,400
Preț de început:
3,000
Preț aproximativ:
€3,000 - €4,000
Comision casă de licitații: 33.5%

HIRTEN MIT KÜHEN, ziegen und schafenÖl auf Leinwand.
70 x 98 cm.
Rechts unten signiert „ Rosa Tivoli“.
Minimal rest. (10915415) (13)