4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 1040:
Somalia - 4 Bese - 1909 - CU R Pag. 973; Mont. 458 - SPL-FDC |
220
Buyer's Premium: 20%